Про нас

 


МІСІЯ

Ми хочемо стати надійним другом у питаннях оздоблення інтер’єрів і екстер’єрів. Ми повинні стати постачальником затишку, комфорту і функціональності у кожен дім.

ВІЗІЯ

Бути лідером у постачанні керамічної плитки, сантехніки, паркету і ламінату, втілюючи у життя амбітні проекти наших клієнтів і створюючи затишок.

КЛІЄНТИ

  • кожна родина, яка планує оздоблювати нове житло або робити ремонт.
  • забудовники та інвестори, які створюють нові об’єкти інфраструктури: торгівельні центри і кінотеатри,спа-комплекси та лікарні, фабрики чи заводи, готелі й ресторани, житлові комплекси та приватні будинки
  • архітектори і дизайнери

ПАРТНЕРИ

Наші постачальники – це прямі імпортери іноземних брендів в Україні, торгові представництва і українські виробники. Ми співпрацюємо з надійними партнерами, які забезпечують найвищий рівень сервісу.
Наші субпідрядники – компанії і підприємці, яких ми рекомендуємо нашим клієнтам для установки сантехніки, укладки керамічної плитки, паркету і ламінату, сервісного і постгарантійного обслуговування.

КОМАНДА

Ми формуємо команду із цілеспрямованих і енергійних людей, які прагнуть досягнути амбітних цілей.  Ми підтримуємо високий командний дух, навчаємось і підвищуємо свої професійні навички. Ми вважаємо персонал нашим головним активом.